Kariéra

Je ti alespoň 18? Jsi pohledná a sympatická dívka?

Nebaví Tě už dřít se od rána do večera a pořád nemít peníze na to aby jsi se mohla pěkně obléknout, pobavit se, koupit si co potřebuješ a prostě žít?

Přijď se do našeho super kolektivu pobavit a za to co tě baví si vydělej aspoň pořádné peníze. Pokud ještě nemáš zkušenosti, budeš se možná divit, ale mnoho dívek, které třeba jen potkáš na ulici, si vydělává v klubu a nikdo z jejich okolí to neví.

O diskrétnost našich děvčat jde ale i nám!!   Nenech se zmást nesmyslnými nabídkami výdělků!

VIP klientela. Pohodový kolektiv a příjemná atmosféra! Diskrétnost, serióznost. Začátečnice i vy ostatní slečny, neváhejte a volejte nebo posílejte sms, nebo se rovnou přijďte nezávazně podívat, vždy od 20h. Blodkova 16, Ostrava

Náš klub je úspěšný, lidé si nás doporučují a také se vracejí. Klientela cca 25 - 35% cizinci. Samozřejmě čeští pánové jsou pro nás také důležití. Reklamu máme zajištěnou velmi dobře a efektivně.

Anglický jazyk výhodou, ale není podmínkou.

Jsme přijemný kolektiv mladých lidí a nezkušeným dívkám rádi poradíme a pomůžeme. Serióznost a kamarádské vztahy jsou naši prioritou a proto Ti můžeme s jistotou zaručit solidní jednání a individuální přístup ke každé z vás.

Máme vysokou návštěvnost, zaručujeme také diskrétnost a čistotu. Záleží pouze na Tobě, jak často budeš chodit, a tím také i kolik si vyděláš. Třeba jen pár dnů v týdnu, víkendy nebo naopak každý den (i "brigádně").

Tento přivýdělek je vhodný pro všechny dívky, jsou u nás často i studentky nebo maminky, diskrétnost je pro nás samozřejmost.

Pro mimoostravské máme ubytování k dispozici zdarma.

Dobrý vzhled, příjemné chování, zodpovědnost. Věk min. 18 let, max. 35 let. (Lze udělat vyjímku, v případě, že je Ti i více, pokud jsi přesto atraktivní.) Nepovinně angličtina, je však výhodou. Pokud ráda tancuješ a bavíš se, je to také k dobru. Docházka dle potřeby, dle dohody, i jako brigáda, pokud studujete či máte jiné závazky, není problém se domluvit.

Co se týče oblečení, oblečtě se jako když se jdete bavit a chcete být elegantně sexy. Čím více sexy, tím samozřejmě lépe. :-)

Požadavky na jen tanečnice: Dobrý vzhled, příjemné chování, zodpovědnost. Věk min. 18 let, max. 30 let. (Lze udělat vyjímku, v případě, že je Ti i více, pokud jsi přesto atraktivní.) Zkušenosti s tancem, nejlépe profi tanečnice, docházka dle potřeby, jako brigáda.

Do našeho kolektivu jistě zapadneš, tak to zkus, budeme se těšit! :-) +420 7 70 60 90 50

Hledáme barmanku pro náš noční klub v Ostravě

Náš prestižní noční klub v Ostravě vypisuje výběrové řízení na pozici barmanka. Možnost pracovat na noční směny. Své CV s foto, prosíme, zaslat na e-mail cukrarnapromuze@gmail.cz

Pro zájem o práci barmanky můžete volat po 17 hod. na telefon: +420 77 0 60 90 5 0

Adresa nočního klubu pro práci barmanky v Ostravě.

Euphoria Club Ostrava

Ostrava - Hulváky, Blodkova 16

Barmance nabízíme
Možnost kariérního postupu na manažerskou pozici