Jdi na obsah Jdi na menu
 

Swingers párty

Pokud Vás taxi nechce k nám přivézt, zavolejte nám a my Vám objednáme  taxi +420 602 165 248

Něco málo o swingers
Když se vysloví swingers, automaticky si skoro každý představí hromadu nahých souložících lidí. Dokud nemáte osobní zkušenost, skládáte střípky informací a stále nevíte co se skutečně na swingers párty odehrává a jak probíhá. Na jedné straně jsou fámy a na druhé realita, které jsou v tématu swingers úplně protichůdné!!!! Videa, která můžete pod tímto názvem shlédnou NEJSOU reálným odrazem toho, co se na těchto párty odehrává, ale často je to jediné co se o swingers „ví”.

 Ruzovyslon.cz vibrátory TOP 20

 

Tak teď realita......

Na swingers párty můžete být jen se svým partnerem a nemusíte se s ostatními vůbec dostat do kontaktu. Hodně párů je na svých prvních párty v pozici " vidět a být viděn" a jsou jen spolu. Nikdo se na Vás při tom nedívá jako, že jste divný, je to úplně normální a je jen na Vás s kým budete a nebudete komunikovat. Velká většina párů se rozhoduje dle sympatií a často se vytváří čtveřice, které spolu stráví třeba celou noc. Každý člověk má své sexuální představy a na těchto párty si je můžete splnit. Tyto představy jsou u párů různé a můžete se setkat s podobnými páry jako jste vy a tyto představy " přetavit" v reálný zážitek. Swingers je o setkání podobně smýšlejících lidí, nevšedních a nezapomenutelných zážitcích a o toleranci.

Páry přichází na párty s očekáváním, která se mohou, ale také nemusí uskutečnit, ale určitě si nepřichází ubližovat, myšleno citově. Jsou určité hranice, za které by se Váš partner i vy neměli dostat. To je dobré probrat před tím, než přijdete na párty. Máte na výběr z různých druhů témat párty. Každé téma má své příznivce, některá témata jsou neutrální, některá vyhraněná a pokud si vyberete pravděpodobně se setkáte s podobně laděnými páry.

Častou otázkou je: Jak je to s oblečením?

Tak na většině párty je první část (cca do 23 hod) civilní a nemusíte se svlékat do prádla a podobně. Někteří si rádi vezmou erotické oblečení, které se třeba nikam jinam nedá vzít, kromě domácí ložnice. Ale důležité je, abyste se cítili příjemně. V druhé části ( není časově určeno) se většinou chodí v osuškách, erotickém prádle a županech. ( Jsou v clubu k zapůjčení).

Pokud je na párty předepsaný dress code, musí se dodržet hned po příchodu do clubu.

Většina párů odchází po první párty nadšena a ne zřídka se přiklání k názoru že.....„Kdybychom to věděli, jaké je to doopravdy, chodili bychom už dávno”

Hodně párů bojuje s předsudky a tím, že čtete tyto řádky, jen dokazuje, že o swingers máte zájem.

Tak teď už jen abyste přišli -nebudete litovat.

Poprvé na swingers
Tak konečně jste vyhráli souboj s předsudky, překonali obavy a stojíte za dveřmi, dveřmi do jiného světa. Srdce vám svou frekvenci dává najevo, že Vás čeká nezapomenutelný večer plný emocí a vzrušení, ale stále je s vámi i trošku strachu a obavy.... 

Dveře se otevřou a vstoupíte, jeden druhému dodáváte odvahu a pocit, že jste v tom spolu. S úsměvem Vás přivítáme, projdeme chodbou a před vámi se otevře prostor hlavní místnosti. Dýchne na Vás atmosféra clubu, decentní osvětlení, hudba.....

Dostáváte klíček od skříňky a personál Vás odvádí do šatny, kde získáte první informace k chodu clubu. Téma dané party určuje jestli se převlékáte nebo zůstáváte v oblečení ve kterém jste přišli. Ještě Vás čeká prohlídka clubu, na baru je připraven welcome drink a k sezení si můžete vybrat kuřácký nebo nekuřácký prostor. 

Následuje prohlídka, kde dostáváte další informace o swingers. Každý pár má své představy a spektrum pojetí swingers je hodně široké. Páry se dají rozlišit do zhruba tří skupin. V té první jsou páry, které jsou jen spolu, bez kontaktu s ostatními a stačí jim atmosféra kolem. V druhé skupině jsou páry, které se chtějí seznámit, ale stačí jim jeden pár dle sympatií a stráví ve čtyřech celý večer. Ve třetí skupině jsou páry, které mají rády větší skupinky nebo jiné situace. Všechny páry respektují ostatní a nikdo nenutí ostatní kam nechtějí. Vše je o komunikaci a stačí říct " Nezlobte se, ale chceme být sami". Je to jiný svět, kde jsou normální zcela jiné věci než někde v baru nebo na diskotéce, ale tady jsou pravidla a „NE” znamená „NE” a bez problémů si udržíte odstup.

pokud budete chtít navštívit náš club, tak je pro Vás dobré udělat si rezervaci na párty, kterou si vyberete v kalendáři akcí
způsob REZERVACE ( po telefonu, sms, emailem) naleznete v kontaktech
veškeré hygienické potřeby (osušky, mýdla, kondomy, gely...) jsou v clubu k dispozici
není přípustné navštívit club s virózou nebo jinou infekční chorobou
pokud je na určitých párty předepsaný speciální DRESS CODE*, je nutné ho dodržovat pro atmosféru dané párty 
na párty můžete přijít i odejít kdykoliv během trvání akce
*DRESS CODE obecně: vzhledem k atmosféře a vysoké úrovni klubu je na všechny párty předepsaný společenský druh oblečení, hlavně u mužů. Je vítáno lehce erotické oblečení u žen. U mužů košile, tričko s límečkem a podobně. Nebudeme tolerovat trička, kraťasy, tepláky....